ماساژ درمانی در اصفهان

ماساژ میتواند تاثیرات شگرفی بر بدن اعمال کند.ماساژ به آرام سازی و همچنین درمان و زیبایی بدن کمک کرده و از گذشته های دور مورد توجه بوده است.

انجام ماساژ باعث میشود هیجان در فرد کاهش پیدا کرده و احساس وحدت و سازگاری را جایگزین میکند.

ادامه مطلب ...

ماساژ کمپرس گیاهی

ماساژ کمپرس گیاهی
گیاهانی که از مناطق استوایی گرفته شده اند در بالشتکهایی به شکل کمپرس استفاده می شوند که قبل از ماساژ با بخار آب حرارت داده شده ، این کار باعث رفع دردهای ناشی از گرفتگی و اسپاسم عضلانی و عصبی می شود . همچنین باعث بهبود روند جریان خون شده و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد 

ادامه مطلب ...

ماساژ سنگ داغ

ماساژ با سنگ داغ

گرما ،آلام و تنش بدن را در بدن ازبین میبرد و به ما کمک می کند تا ذهن خود را متمرکز کنیم.این نوع ماساژ سبب افزایش سم زدایی ، تحریک گردش خون ، حفظ تعادل و حس احساسات ذخیره شده و تجمع یافته از گذشته در بدن شما می شود . هنگاهی که درباره ماساژ سنگ داغ سخن می گوییم روغن ماساژ گرم ، لفاف راحت و دنج ، پوشش بدن یا حتی گرمای لبخند فرد معالج، احساس تغذیه شدن با گرما ، همه اموری اساسی و لاینفک برای فرایند سلامتی به شیوه آسیایی محسوب می شوند .

ادامه مطلب ...

ماساژ شیر و عسل

ماساژ شیروعسل در اصفهان

در ماساژ شیر و عسل از ترکیب کردن شیر و عسل بر روی بدن انسان استفاده می شود که علاوه بر تاثیر کلی و عمیق ماساژ، زیبایی و لطافت را برای پوست به ارمغان می آورد. ماساژ شیر وعسل برای همه افراد به ویژه بانوان یک تجربه لذت بخش و ماندگار است.

ادامه مطلب ...

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی,ماساژ شمع,ماساژ

ماساژ سوئدی در قرن 19 به محبوبیت خاصی در بین مردم دست یافت ماساژ سوئدی رایج ترین و شناخته ترین سبک ماساژ در دنیای کنونی می باشد.ماساژ سوئدی باعث می شود تا بدن اکسیژن بیشتری را جذب کند و درنهایت بدن را جوان و شادابتر می کند.ماساژ سوئدی همچنین می تواند با افزایش سرعت در تکثیر سلول های بدن موجب از بین بردن مواد زائد و سم زدایی بدن بشود.

ادامه مطلب ...

ماساژ کره گیاهی

ماساژکره گیاهی در اصفهان

ماساژ کره گیاهی 

ماساژ کره گیاهی نرم و ایده آل برای لطافت و شادابی پوست و همچنین ماساژ کره گیاهی برای تغذیه سلولهای مرده می باشد.

 

ادامه مطلب ...

ماساژ روغنی - آروماتراپی

ماساژ روغنی در اصفهان

در ماساژ بدن با روغن ماساژور از روغن های گیاهی خوشبو و مفید جهت تکمیل فرآیند ماساژ بهره می گیرد. در طبیعت-خاص مناطق استوایی- انواع گیاهان، گلها و صمغ های چوب وجود دارند که حاوی روغن های خوشبو و فرار هستند. این روغن ها دارای خواص متعدد ضد میکروبی، تسکین دهنده، انرژی زا، آرامش بخش و ... هستند.

ادامه مطلب ...

ماساژ سر و صورت

ماساژسروصورت در اصفهان

ماساژ سر و صورت در فرهنگ ها و جوامع مختلفی از قديم شايع بوده است. در برخي تمدن هاي كهن از جمله یونان، ايران ,چين، ژاپن و هندوستان اين عمل قدمت بسیار زيادي دارد. براي آگاهي شما خانم ها و آقایان محترم كه علاقه مند به پوست صورت خود هستيد به سلامت و زیبایی پوست صورت خود اهمیت می دهید برخي فوايد ماساژ پوست صورت را براي شما عزیزان ذكر مي نماييم.

ادامه مطلب ...