ماساژ سنگ داغ

گرما ،آلام و تنش بدن را در بدن ازبین میبرد و به ما کمک می کند تا ذهن خود را متمرکز کنیم.این نوع ماساژ سبب افزایش سم زدایی ، تحریک گردش خون ، حفظ تعادل و حس احساسات ذخیره شده و تجمع یافته از گذشته در بدن شما می شود . هنگاهی که درباره ماساژ سنگ داغ سخن می گوییم روغن ماساژ گرم ، لفاف راحت و دنج ، پوشش بدن یا حتی گرمای لبخند فرد معالج، احساس تغذیه شدن با گرما ، همه اموری اساسی و لاینفک برای فرایند سلامتی به شیوه آسیایی محسوب می شوند .

ماساژ سنگ داغ نوعی درمان آرام بخش عمیق و ماساژی بسیار لذت بخش بوده که در ماساژ سنگ داغ  ماساژور با استفاده از سنگهای صاف و گرم اتش فشانی و با قرار دادن آنها بر روی بدن  به رفع گرفتگی ها و تنش های عمیق عضلانی می پردازد. گرما می تواند آرامش بخش باشد و به گرم کردن عضلات سفت کمک کندبه طوری که درمانگر میتواند عمیق تر، با سرعت و دقت بیشتری کار خود را انجام دهد.

تکنیک ماساژ سنگ داغ

درماساژ سنگ داغ، سنگ های آتشفشانی، سالت و سنگ مرمر در آب گرم و یا دستگاه حرارت دیده و در روغن غلطانده می شوند. در ماساژ سنگ داغ  ابتدا این سنگهای داغ در سایزهای مختلف بر روی نقاط حساس و کلیدی بدن تحت فشار قرار گرفته تا به عمق ماهیجچه های سفت و دارای تنش های ماهیچه ای نفوذ نمایند. در انتها ی ماساژ سنگ داغ  از سنگ مرمر یخ برای برخی نواحی خاص استفاده می شود که این گرما و سرما تعادل را برای بدن به ارمغان می آورد.

فوائد ماساژ سنگ داغ

در ماساژ سنگ داغ گرما و وزن سنگها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت آن ناحیه دارند.ماساژ سنگ داغ با تلفیقی از فشار،ماساژ سنتی تایلند و ماساژ سوئدی همراه با گرمای نفوذ کننده از سنگ های داغ باعث بر طرف شدن درد، بالا رفتن هماهنگی و تعادل بدن و در نهایت آرامش می شود. همچنین در ماساژ سنگ داغ سنگ های داغی که روی ستون فقرات گذاشته می شوند، باعث آرامش و تسکین سیستم اعصاب مرکزی میشود.

ماساژ سنگ داغ به افرادی که دارای گرفتگی های عضلانی عمیق بوده و تمایل دارند که گرفتگی هایشان طی یک ماساژ ارام و بدون اعمال فشار رفع گردد توصیه میشود.

  • دفع سموم بدن
  • تقویت سیستم عصبی
  • افزایش تمرکز
  • مناسب برای مبتلایان به ام اس
  • مناسب برای مبتلایان به بیماری فیبرومالژیا

مدت زمان استفاده از ماساژ سنگ داغ

مدت زمان استفاده از ماساژ سنگ داغ 45 یا60  یا 90 دقیقه میباشد که  بستگی به نیاز مشتری دارد.همچنین میهمانان گرامی می توانند از 30 دقیقه ماساژ ماساژ سنگ داغ به عنوان ماساژ تکمیلی در ماساژ vip استفاده نمایند.

موارد منع استفاده از ماساژ سنگ داغ

  • افراد مبتلا به دیابت شدید.
  • افراد مبتلا به فشار خون بالا.
  • افراد مبتلا به نارسایی های قلبی
  • بعد از حمام افتاب
  • افرادی که به علت مصرف دارو یا ابتلا به بیماری خاص غلظت خون شان کاهش یافته است.

ماساژ های مکمل ماساژ سنگ داغ

 تجربه ماساژ های زیر در کنار ماساژ پا میتواند بسیار لذت بخش باشد.

لوازم مورد نیاز ماساژ سنگ داغ

سنگ های آتشفشانی در ابعاد مختلف

عکس های ماساژ سنگ داغ