ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی,ماساژ شمع,ماساژ

ماساژ سوئدی در قرن 19 به محبوبیت خاصی در بین مردم دست یافت ماساژ سوئدی رایج ترین و شناخته ترین سبک ماساژ در دنیای کنونی می باشد.ماساژ سوئدی باعث می شود تا بدن اکسیژن بیشتری را جذب کند و درنهایت بدن را جوان و شادابتر می کند.ماساژ سوئدی همچنین می تواند با افزایش سرعت در تکثیر سلول های بدن موجب از بین بردن مواد زائد و سم زدایی بدن بشود.

 

ماساژ سوئدی برای گیرنده ماساژ احساس رضایت و آرامش بسیار زیادی را به ارمغان می آورد که این خود مهمترین اصل در ماساژ و پایه ماساژ سوئدی می باشد.
در ماساژ سوئذی جهت اجرای بهتر تکنیک ها ،از قسمت پایین اندام ها به سمت قسمت بالای اندام ها می باشد و اصطلاحا گفته می شود که هدف از این ماساژ کمک به بازگشت خون وریدی به قلب است.در ماساژ سوئدی معمولا از کمر شروع به ماساژ می کنیم،دستها را ماساژ داده و سپس پاها را ماساژ می دهیم،سر و گردن را ماساژ می دهیم و فرد برمی گردد و قسمت قدامی بدن را ماساژ می دهیم.
ماساژ سوئدی بر اساس آناتومی و فیزیولوژی توسط یک فیزیولوژیست اهل کشور سوئد، هنریک لینگ (1776-1839) با نام "پزشکی ژیمناستیک" ابداع و اختراع شد. پزشکی ژیمناستیک شامل حرکات انجام شده توسط درمانگران بود که در دانشگاه استکهلم به ثبت رسید.

مزایای ماساژ سوئدی عبارت است از :
بالا بردن گردش خون

احساس رضایت و آرامش بسیار
تمدد اعصاب

رفع چسبندگی های عضلانی
ایجاد تحریکات عضلانی

خانه ماساژ ایده آل در زمینه انواع ماساژ در اصفهان مانند: ماساژ شمع و سایر ماساژ ها خدمات ارائه می دهد.

برخی از خدمات ماساژ عبارت است از:

ماساژ در اصفهان

ماساژ تایلندی

ماساژ سوئدی

ماساژ شمع

ماساژ کامل پا