ماساژ سر و صورت

ماساژ سر و صورت در فرهنگ ها و جوامع مختلفی از قديم شايع بوده است. در برخي تمدن هاي كهن از جمله یونان، ايران ,چين، ژاپن و هندوستان اين عمل قدمت بسیار زيادي دارد. براي آگاهي شما خانم ها و آقایان محترم كه علاقه مند به پوست صورت خود هستيد به سلامت و زیبایی پوست صورت خود اهمیت می دهید برخي فوايد ماساژ پوست صورت را براي شما عزیزان ذكر مي نماييم.

 

برخی از فوايد ماساژ سر و صورت

کاهش استرس و تنش

تسکین سر درد ها و دردهای صورت

تحریک جریان خون بدن

ریلکس شدن عضلات صورت و چشم ها

رهايي از فشار چشم ها

يكي ديگر از فوايدي كه ماساژ صورت دارد از بين بردن پف و ورم صورت و در نتيجه بهبود رنگ چهره مي شود. منشأ اين ورم ها اكثراً استرس و كم خوابي است.لازم به ذكر است كه انواع ماساژ هاي پوستي با تقويت عضلات صورت مي توانند در رفع چين و چروك پوست موثر باشند.

پوست صورت شما اولين قسمت بدن شماست كه جلب توجه مي كند به همين دليل ماساژ صورت از جايگاه بسیار ويژه اي برخوردار است.حتي برخي پزشكان و محققين معتقدند كه ماساژ سر و صورت نه تنها زيبايي صورت را افزایش می دهد بلكه در درمان سينوزيت هم موثر است.

ماساژسرو صورت

 

 

در تمام دنيا افراد زيادي جهت جلوگیری پيري پوست و شادابي و نشاط آن،كاهش انقباضات عضلاني و کاهش استرس های زندگی از فوايد ماساژ بهره مند مي شوند.ماساژ درماني با بهبود جريان خون و لنف صورت مي گيرد كه نتيجه مستقيم آن بهبود قوام پوست و توان عضلاني صورت شما را به همراه دارد، آرام شدن عضلات صورت و اطراف چشم هاست و همچنین از بين رفتن سر درد ها و كاهش استرس و نگراني از اهدافي است كه در ماساژ صورت به آن همیشه توجه مي شود.

خانه ماساژ ایده آل در زمینه انواع ماساژ در اصفهان مانند: ماساژ شمع , ماساژ سوئدی و سایر ماساژ ها خدمات ارائه می دهد.